Ünlülerde Saç Ekimi

Ünlülerde Saç Ekimi

Ünlü isimlerde saç dökülmesi sorunları ile karşı karşıya kalmaktadır.Her gün televizyonda gördüğünüz ünlüler için dış görüşün oldukça önemlidir.Saç dökülme ve kellik sorunu yaşayan ünlüler saç ekimine başvurmaktadır.Hangi ünlüler saç ekimi yaptırdı.

Oktay Kaynarca Saç Ekimi

Oktay Kaynarca saç ekimi yaptıran en belirgin ünlülerin arasında geliyor.Oktay Kaynarca saç ekimi operasyonu şakak bölgerinde işlem sağlanmıştır.Oktay Kaynarca saç ekimi yaptırdığı zamanlarda ciddi saç dökülmesi sorunu yaşamıitır.

Murat Boz Saç Ekimi

Murat Boz’da saç ektiren ünlüler arasında yer alıyor.Murat Boz saç ekimini yurtdışında bir klinikte yaptırmıştır.42 yaşındaki Murat Boz, daha önceleri protez saç kullanıyordu.

Mustafa Ceceli Saç Ekimi

Mustafa Ceceli saç ekimi yaptırdı.Daha önceleri protez saç kullanarak kariyerine devam eden ceceli 42 yaşında saç ekimi yaptırdı.

Mustafa Ceceli - Vikipedi

Nejat İşler Saç Ekimi

Ünlüler arasında en dikkat çekeni Nejat İşler oldu Nejat işler saç ekimi işlemini 4 sene önce yaptırdı.Son zamanlarda alın ve tepe bölgesinde ciddi kellik sorunu yaşayan ünlü sanatçı saç ekim işlemi ile eski günlerine döndü.

Nejat İşler'den Galatasaray eleştirisi - Spor - ODATV

Oğuzhan Koç Saç Ekimi

Oğuzhan Koç saç ekimi yaptırmadan önce uzun bir dönem protez saç kullandı daha sonra seyrelen saçlarını geriye kazanmak için saç ekimi yaptırarak kellik sorununda kurtuldu.

Oğuzhan Koç'tan saç itirafı! Oguzhan Koç saç ektirdi mi ilk kez açıkladı-  Son Dakika Magazin Haberleri

Yalın Saç Ekimi

Yalın saç ekimini çok erken yaptıran ünlüler arasında saçının tamamen dökülmesine beklemeden saç ekim işlemini yaptıran sanatçı riski önceden farketti.

Yalın yeni şarkısını ilk kez seslendirdi - Magazin haberleri

Tamer Karadağlı Saç Ekimi

Usta oyuncu tepe ve alın bölgesinde açılmalardan dolayı saç ekimine başvuranlar arasında.

Tamer Karadağlı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Tamer Karadağlı hayatı  hakkında

Saç Ekimi Yaptıran Yabancı Ünlüler

Elon Musk Saç Ekimi

Son yıllarda tesla,spacex ve twitteri satın alması ile gündeme gelen Elon Musk saç sorunu yaşayan ünlülerin arasında yer alıyor Musk dökülmüş saçları ile hayatına devam etmeden saç ekimi yaptırarak yeni ve karizmatik bir görünüme kavuştu.

Elon Musk - Vikipedi

David Beckham Saç Ekimi

Saç ekimi yaptıran ünlüler arasında en dikkat çekeni Beckham oluyor.İngiliz futbolcu kariyerinden sonra manekenlik yaparak devam ediyor.


David Beckham saç ekimi yaptırmadan önce saçının üst kısımları tamamen seyrelmiş durumdaydı.Saç ekimi sonucu harika bir görüneme kavuşturdu.

david-beckham-saç-ekimi

Wayne Roney

20’li yaşlarından itiabaren kellik sorunu yaşayan Wayne Roney 2011 yılında saç ekimi yaptırdı.Saç ekimi sonrası sanki saçları hiç dökülmemiş gibi

Wayne Rooney saç ekimi

Ben Affleck

Ünlü hollywood aktörü erkek tipi saç dökülmesi ile 30’lu yaşlarda başladı.Gizli bir şekilde saç ekimi yaptıran ünlü oyuncu filmlerde yer almaya devam ediyor.

Ben-Affleck-saç-ekimi

Jimmy Carr

Komedyen olan Jimy Carr şakak bölgesinde dökülme sorunu ile saç ektirmeye karar verdi.Bunun üzerine ingiltere’de bir klinikte saç ekimi yaptırdı.

Jimmy Carr (@jimmycarr) / Twitter

Mel Gibson

Aksiyon ve gerlim filmleri ile ustalığını konuşturan Mel Gibson erken yaşlarda saç dökülmesi sorunu ile saç ekimine başvuran yabancı ünlüler arasında yer alıyor.

Mel Gibson - Vikipedi

Jude Law

Saç ekimi yaptıdığı konusunda net bir bilgi yok fakat öncesi ve sonrası resimlerde bariz bir şekilde saç ekitrdiği gözükmekte.

Jude Law - Rotten Tomatoes

Tom Hanks

2 oscar ödüllü oyuncu dış görünüşü ile rahatsızlık yaşayan ünlüler arasında.Saç ekimi yaptıran ünlü oyuncu 60’lı yaşlarında olmasına rağmen ciddi bir görünüm kazandı.

Tom Hanks, Yalnızca Dört Filminin İyi Olduğunu Düşünüyor - Haberler -  Beyazperde.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *